V GALA TAŃCA - 23 KWIETNIA 2010

Email Drukuj PDF
Pochodzący z Krakowa taniec przedstawili: Jagoda Rusek z Damianem Michlik, Ola Hadryś z Filipem Moś, Martyna Orzechowska z Piotrkiem Hofmanem, Natalia Karkowska z Błażejem Biedą, Karolina Hucz z Tomkiem Cieplińskim, Wiktoria Feja z Bartkiem Barczok, Wanessa Kamińska z Bartkiem Kloską ,Ola Steć z Bartkiem Mikołowskim. W żywiołowej cha chy zobaczyliśmy Olę Steć z Bartkiem Mikołowskim, Karolinę Hucz z Tomkiem Cieplińskim. W dowolnych formach tanecznych wystąpiła grupa baletowa z oddziału III ? Otylka Berska, Marta Echaust, Maja Feja, Zuzia Kukulska, Kaja Maciejewska, Zuzia Makosch, Nadia Moska, Julka Urbaniak oraz Ania Wodnik w przepięknym układzie choreograficznym ?Walc kwiatów? do muzyki P. Czajkowskiego. W ostatniej części tańców towarzyskich wstąpili: Klaudia Waliszewska z Adamem Blabusiem oraz Wiktoria Zapolna z Filipem Rękosiewiczem w skocznej polce. Po występach przedszkolaków z przyjemnością obejrzeliśmy występ dzieci ze Studia Tańca RETRO w składance utworów towarzyskich, tym bardziej, że tańczyli absolwenci naszego przedszkola Kasia i Daniel oraz Oliwia.
Na zakończenie dzieci zostały nagrodzone dyplomami ,okolicznościowymi medalami oraz słodyczami.

Każde przedszkole biorące udział w Gali Tańca otrzymało pamiątkowy puchar  ,wszystkie tańczące przedszkolaki uzyskały I miejsce

Nasi wychowankowie dostarczyli nam niesamowitych wrażeń i wzruszeń.

Dziękujemy Wam za to! Rodzicom gratulujemy utalentowanych, roztańczonych i wytrwałych dzieci!

"Możesz tańczyć wszędzie, jeżeli tańczysz sercem"

Z okazji jubileuszowej Gali dzieci z oddziału V ?Martynka i Piotrek wręczyli organizatorom wiązanki kwiatów
Słowa podziękowań ułożone w wiersz recytowała Martynka:

Droga pani Czesiu, kochany panie Pawle!

Dziś w imieniu wszystkich dzieci dziękuję

za Wasz trud organizowania przez 5 lat Gali Tanecznej Przedszkolaków!

To właśnie dzięki Wam my-dzieci możemy realizować swoje taneczne marzenia.

Za Wasze pomysły, otwarte serca, zapał i zaangażowanie przyjmijcie te skromne bukiety.

Niech radość i uśmiech dzieci będzie dla Was najlepszym podziękowaniem.

 
You are here: