Przegląd teatrzyków przedszkolnych

Email Drukuj PDF

W czwartek 29 kwietnia 2010 przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w przeglądzie teatrzyków,który miał nmiejsce w Przedszkolu nr 2.

Hasłem spotkania było: " ZA PAN BRAT Z EKOLOGIĄ "

Nasze przedszkole reprezentował zespół aktorów z oddziału V przygotowany przez nauczycielkę tegoż oddziału panią  Jadwigę Klimecką .Dzieci wystąpiły w kolorowych strojach przedstawiających cztery pory roku: wiosnę -lato-jesień-zimę. Przedstawione scenki ukazały wszystkim,że dzieci z przedszkola wiedzą jak dbać o przyrodę.Temat przyrody i ekologii nie jest im obcy.Wszystkie Zespoły teatralne biorące udział w Przeglądzie: zespoły: z Przedszkola nr2,Przedszkola nr4 ,Przedszkola nr5 i Przedszkola Sióstr Boromeuszek uzyskały I miejsce oraz zostały nagrodzone upominkami.

Gratulujemy udanego występu wszystkim dzieciom oraz pani Jadzi za przygotowanie  i zgłoszenie zespołu do przegladu teatrzyków a pani Marzenie za przygotowanie barwnych strojów.

BRAWO!!!

 
You are here: