PRZEDSZKOLAKI O ZDROWIU

Email Drukuj PDF

W środę 18  kwietnia 2018 r.najmłodsze przedszkolaki z oddziałów I i II  spotkały się z panią Marią Nowakowską - emerytowaną p. doktor i babcią naszego przedszkolaka - Jakuba.

Tematem przewodnim było oczywiście zdrowie. Pani doktor opowiedziała wszystkim o zasadach, które należy przestrzegać aby być zdrowym, pokazała różne akcesoria medyczne. Przedszkolaki wykazały się przed gościem wiadomościami i umiejętnością mycia zębów na pokazowej szczęce. Następnie dzieci zaprezentowały piosenki o tematyce zdrowotnej. Organizatorkami spotkania, rozwijającego wśród dzieci nawyki prozdrowotne były panie Małgorzata Gola i Agnieszka Ostojska. Na zakończenie pani dyrektor  wręczając dyplom podziękowała Gościowi za przybycie do przedszkola i udział we współorganizowaniu zajęcia dydaktycznego dla dzieci.


 
You are here: