MINI SZANSA PRZEDSZKOLAKÓW

Email Drukuj PDF

?MATKA UMIE KOCHAĆ SZCZERZE?

We wtorek 25 maja 2010 roku w kinie ?Sokolnia? odbyła się II edycja MINI SZANSY PRZEDSZKOLAKÓW, która przebiegała pod hasłem ?MATKA UMIE KOCHAĆ SZCZERZE?. Organizatorem był Urząd Miasta i Gminy w Kępnie oraz Stowarzyszenie     ?Uśmiech?. Celem prezentacji było stworzenie dzieciom uzdolnionym artystycznie (muzycznie) okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, wsparcie ich rozwoju, uaktywnienie potencjału twórczego. W tym roku nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy III ? 4 ? latki w piosence pt. ?DLA CIEBIE MAMO?, przygotowane pod kierunkiem pani Zosi i pani Anetki. Wystąpiły: OTYLIA BERSKA, KAMILA KUCHARZAK, NADIA MOSKA, KAMIL SIERZCHUŁA I OLIWIA SZUP. Na zakończenie wszystkie dzieci zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami, słodyczami, ponadto dziewczynki otrzymały śliczne lalki, a chłopcy klocki LEGO.

GRATULUJEMY NASZYM PRZEDSZKOLAKOM! ? DZISIAJ DROGA MAMO, MASZ TWARZ UŚMIECHNIĘTĄ, WIĘC NIECH PRZEZ ROK CAŁY TRWA TO TWOJE ŚWIĘTO

 
You are here: