POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

Email Drukuj PDF

Nadszedł czas pożegnania- Panie Jadzia  i Małgosia, dyrektor Basia pożegnały dzieci dziękując im za uśmiech, dobre serca i chwile wspólnie spędzone w naszym przedszkolu oraz życząc sukcesów w nauce . Dzieci zostały obdarowane dyplomami oraz  upominkami w postaci teczek i przyborów szkolnych ? ufundowanych przez Radę Rodziców. Przedstawiciele Rodziców i dzieci złożyli na ręce pań wiązanki kwiatów oraz słowa podziękowań za opiekę , wychowanie  i przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole.Na zakończenie miał miejsce wspólny słodki poczęstunek. Atrakcją był wjeżdżający na salę wielki tort z napisem: ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE NR 5 z fontanną zimnych ogni oraz zimne lody dla ochłody.

Jeszcze ostatnie zdjęcie- pożegnania, uściski i dzieci wyruszyły w nową drogę- tym razem do  szkoły!!!

POWODZENIA !!!

 
You are here: