Ogłoszenia dla rodziców

- plan wycieczek ustalony w porozumieniu z Radą Rodziców

- 17 maja- oddziały : I,II,III- Park rodzinnej rozrywki w Dolinie Baryczy- Górecznik- zwiedzanie parku z lekcją edukacyjną: " Co w trawie piszczy"

- 24 maja - oddziały : IV, V, VI - Jura Park w Krasiejowie - Zwiedzanie Parku dinozaurów, tunel czasu, oceanarium

( wycieczki opłacone ze środków Rady Rodziców dla wszystkich dzieci w prezencie na Dzień Dziecka )

RODZINNY PIKNIK Z TRADYCJAMI: " Mama-Tata-Ja "- już wkrótce - 10 czerwca- sobota-godz. 14 ZAPRASZAMY CAŁE RODZINY NA PRZEDSZKOLNY PLAC ZABAW

- jak co roku zwracamy się do wszystkich chętnych, sympatyków przedszkola, którzy chcą wesprzeć nas 1 % podatku. Możecie to zrobić wpisując w rocznym zeznaniu PIT- nr KRS: 0000 219812 oraz cel: dla przedszkola nr5

ZŁOTÓWKA DO ZŁOTÓWKI I UZBIERA SIĘ PEŁNA MIARKA  - BARDZO-BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OKAZYWANE NAM WSPARCIE

- informujemy o planowanych dyżurach w okresie wakacji letnich w roku 2017

- lipiec - Przedszkole Nr 5

- sierpień - Przedszkole Nr 2

- Czas wakacyjnej przerwy zimowej - to czas wyjazdów, spotkań w różnym gronie, w przedszkolu czas zabawy w oddziałach zbiorczych. Zwracamy się z prośbą o systematyczne przeglądy czystości głów i zgłaszanie w przedszkolu niepokojących sygnałów o pojawieniu się pasożytów.

Przestrzegamy przed problemem wszawicy, przypominamy o konieczności pozostawienia dziecka w domu w celu dokładnego wyczyszczenia głowy.

- BALIK KARNAWAŁOWY- 17 lutego ( po feriach ) - Zmiana terminu zabawy podyktowana była niską frekwencja dzieci w przedszkolu. Czekamy na zdrowe przedszkolaki, rodziców prosimy o przygotowanie dla dzieci kolorowych strojów.Dzięki Waszej twórczej aktywności powstaną barwne stroje, w których dzieci będą się bawić na sali balowej.

-24 stycznia - planowany jest - BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W GODZINACH: ( 9-12 )

- DZIEŃ BABCI I DZIADKA planowany jest w dniach: 17,18,19 stycznia w układzie tak jak spotkania świąteczne:

17 stycznia - oddział -  I    godz. 9,15 - oddział IV - godz. 1000

18 stycznia - oddział  - III   godz. 9,15 - oddział VI godz. 1000

19 stycznia – oddział -  II   godz. 9,15 - oddział V – godz. 1000

- w czwartek 22 grudnia - uroczysty obiad dla dzieci i personelu- WIGILIA( prosimy w tym dniu o odświętny ubiór )

- zapraszamy rodziców na świąteczne spotkania w przedszkolu zgodnie z wcześniejszym planem podanym poniżej

( uwaga mała zmiana- na prośbę rodziców dzieci z oddziału I i II zaczynają spotkania 15 minut wcześniej : 9, 15 )

8 grudnia  2016 r.zapraszamy wszystkie dzieci na teatrzyk o tematyce choinkowej ( spotkanie z aktorami w przedszkolu po śniadaniu )

6 grudnia 2016 r.- wtorek- MIKOŁAJ

- spotkanie z Mikołajem

- wręczenie prezentów