Wielkanocny Zajączek w przedszkolu

Email Drukuj PDF

W środę 31 marca 2010 w naszym przedszkolu, od samego rana podekscytowane dzieci z wielkim zaciekawieniem wyglądały co chwilę z sal. Idąc do przedszkola, już od wejścia zauważyły rozrzucone liście kapusty. Snując różne przypuszczenia, z niecierpliwością czekały na spotkanie z Wielkanocnym Zającem. Zaraz po śniadaniu wszystkie dzieci wyruszyły tajemniczymi śladami na poszukiwania. Znaleźć Zająca to nie taka prosta sprawa! Najpierw każda grupa musiała wykonać pewne zadania, których treść Zając ukrył w kopertach pod krzaczkami. Dzieci wykazały się znajomością tematu związanego ze świętami wielkanocnymi .Na wszystkie pytania odpowiadziały bezbłędnie.Potem było Wielkie Szukanie koszyczków w przedszkolnym ogrodzie. Radości było co niemiara! A w koszyczku? Pyszne słodkości i jeszcze śliczny, kolorowy zając.

DZIĘKUJEMY ZAJĄCZKU!!!

 
You are here: